Kurumsal

İLETİŞİM YÖNETİMİNDE GÜÇLÜ ÇÖZÜM ORTAĞI: BPR İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

Devir iletişim devri... Öyle ki, yapılan araştırmalar yöneticilerin, zamanlarının yüzde 75'ini iletişime ayırdıklarını ortaya koyuyor.

Günümüzde internet ve teknolojinin yaygınlaşması nedeniyle adeta bir "mesaj bombardımanı" altındayız. Herkes, geleneksel iletişim araçları, sosyal medya, etkinlikler, medya iletişimi ve algı yönetimi gibi birbirinden çeşitli yöntemlerle kendi mesajlarını hedef kitlelere ulaştırmanın, onları etkilemenin ve rakiplerinden bir adım öne geçmenin derdinde.

Kişisel ve kurumsal markaların, kıyasıya rekabetin yaşandığını günümüzde kendi itibarlarını yönetmeleri, kamuoyundaki algılarını oluruna bırakmamaları şart. Buna duyarsız kalanların, günün birinde ağır faturalarla karşılaşma olasılıkları var çünkü.

Hepimizin hayatında böylesine önemli yer tutan iletişimin, iyi bir ekiple kişisel ve işletme hedeflerine uygun ve stratejik olarak yapılması gerekiyor.

BPR, iletişim süreçlerini uzmanlarıyla birlikte yönetmek isteyenlere hizmet vermek için 2002 yılında kuruldu. Bugüne kadar yerel ve ulusal firmalara iletişimin her alanında hizmet veren BPR, alanlarında deneyimli ekibi ile kurumsal iletişim, algı yönetimi, itibar yönetimi, marka iletişimi, siyasal iletişim, medya iletişimi, etkinlik yönetimi ve kriz iletişimi konularında tam hizmet anlayışını benimsiyor.

İletişim ihtiyaçlarına proje bazlı da cevap verebilen BPR, yaptıklarıyla iletişim danışmanlığında Bursa’da sektörün öncülerinden oldu. " PR Platform Türkiye"nin de kurucu ortağı olan BPR, bu network ile iletişim danışmanlığında ülke genelinde hizmet vermeye hazır.